Technológia

verzia pre tlačposlať e-mailom

Výrobné zariadenie - miešacia linka BHS 2.0

Disponujeme najmodernejšou plnoautomatickou miešacou linkou nemeckého výrobcu BHS 2.0 s kapacitou výroby 80m3/hod. Obsluha zariadenia je riadená pomocou PC, rovnako ako aj automatické dávkovanie a váženie kameniva, cementov a rôznych prísad, viac info na http://www.bhs-sonthofen.de/en/products/mixing-technology/twin-shaft-batch-mixer.html.
Betonáreň v r.2014/2015 prešla kompletnou rekonštrukciou, kde sa zvýšil hod.výkon, zjednodušila obsluha a skvalitnila výroba betónu. Rovnako ako aj s predošlou, tak aj s terajšou technológiou je možné vyrábať betón v plynulej prevádzke v zimnom období, čo zabezpečuje ohrev zámesovej vody+kameniva a zateplenie vykurovanej betonárne.
Recyklácia zbytkov z betonáží je zabezpečená pomocou dvoch automat.recyklačných zariadení Eltemix, kde je kalová voda, podľa zásad STN EN 206-1, spätne používaná pri výrobe betónu a tým nevzniká nežiadúci odpad.


Bauchemia T.B. s.r.o. Bratislava dodávateľ chémie a prísad

logo-bauchemia.gif
Qualiform Slovakia s.r.o.
certifikácia betónov

logo-qualiform.png
Transunit s.r.o. a QEL s.r.o.
dodávatelia technológie

logo-transunit.gif

logo-qel.png

 

 

Aktuality

01.03.2018
Druhé recyklačné zariadenie
V priebehu r.2017 sme doplnili technológiu o druhé, identické, recyklačné zariadenie od spol.ELTEMIX Ostrava. Dve recyklačné zariadenia dokážu rýchlejšie spracovať zostatkový betón zo stavieb a urýchľujú umytie domiešavačov po ukončení práce.
01.03.2018
Domiešavač MAN
Náš vozový park doplní (03/2018) ďalší domiešavač popredného výrobcu stavebných vozidiel MAN 8x4 s osvedčenou nadstavbou STETTER s objemom 8m³.
01.03.2018
Nový PUMI28 v ponuke
Pre skvalitnenie služieb doplní náš vozový park v apríly 2018 nový domiešavač s pumpou PUMI28 od popredného nemeckého výrobcu PUTZMEISTER na podvozku MERCEDES Arocs. PUMI28, s dosahom 28m, je pumpa novej generácie so štvorramenným výložníkom, ktorý zlepšuje dosah na stavbách.